niedziela, 13 października 2013

Właściwie po co?

Swojego bloga stworzyłam, żeby gdzieś układać swoje myśli. Poza tym, żeby linkować do tego, co już stworzyłam – żeby mieć bazę tego, co tu i ówdzie pojawia się spod mojego pióra. A jako że tej działalności jest sporo (i póki co w stu procentach non profit…) najłatwiej było założyć do tego bloga właśnie. Wszystkie pozostałe media społecznościowe pełnią już w moim życiu swoją funkcję.

  •  baronesstinex.tumblr.com oraz tinex.soup.io które są zapisem tego, co mi się akurat w Internecie (głównie na tumblrze bądź soup) spodobało w dość chaotycznym porządku 
  • Facebook – nic dodać, nic ująć 
  • Twitter  - @MartynaNowo – obecnie służy mi głównie do stalkingu oraz pisania zdań w stylu „Thanks for great gig last night @(tu wpisz nazwę zespołu)”. Może kiedyś ożywi się bardziej.

Jednak jak wspomniałam na początku mój blog to nie tylko linki do tego, co tworzę gdzie indziej. Chcę tu też stworzyć kontent w postaci mniej lub bardziej uporządkowanych przemyśleń, doświadczeń – czy to koncertowych, czy podróżniczych czy też kompletnie innych.


Co tu więcej pisać – czas. start.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia